Archiwum wydarzeń
04.11 Środa
on-line
Zarejestruj się
[:pl]Jeśli jesteś zainteresowany: • Podstawami email marketingu. Zastosowaniem, korzyściami, strategią • Narzędziami do email marketingu i tworzenia wiadomości mailowych • Budowaniem listy mailingowej (zgodnie z RODO) • Segmentacją i dostarczalnością wiadomości • Automatyzacją i analityką Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenie online. [:]
26.06 Piątek
on-line
Szkolenie przeznaczone jest dla szerokiego grona odbiorców, w tym zarówno firm zainteresowanych wdrożeniem najnowszych rozwiązań w zakresie nanoteranostyki nowotworów, jak i naukowców oraz przedsiębiorstw, którzy planują napisaniem wspólnego wniosku o potencjale wdrożeniowym w ramach programów ramowych w szczególności w ramach Działań Marie Skłodowska Curie (MSCA).