Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Międzynarodowe projekty badawcze

Wspieramy naukowców i przedsiębiorców w uczestnictwie w europejskich projektach badawczych. Dzielimy się doświadczeniem zdobytym przez nas podczas realizacji kilkudziesięciu projektów programów ramowych UE. Udzielamy kompleksowych konsultacji oraz świadczymy usługi wspierające, które mają na celu zwiększenie udziału naukowców i przedsiębiorców z obszaru województwa dolnośląskiego w programie Horyzont Europa.

 

Chcesz rozpocząć międzynarodową współpracę badawczą w ramach programu Horyzont Europa?

 

  • udzielamy indywidualnych konsultacji,
  • pomagamy w poszukiwaniu partnerów zagranicznych,
  • organizujemy szkolenia i warsztaty,
  • pomagamy w przygotowaniu i składaniu wniosków.
  • wspieramy przy raportowaniu i rozliczaniu projektów.

 

Usługi prowadzimy od 1999 roku w ramach Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej (RPK), którego działalność  finansowano ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Od 1 stycznia 2022 roku, wspólnie z Politechniką Śląską, w ramach Horyzontalnego Puntu Kontaktowego w regionie Polska Południowo-Zachodnia udzielamy  konsultacji oraz świadczymy usługi wspierające, które mają na celu zwiększenie udziału naukowców i badaczy z obszaru województwa śląskiego, opolskiego (obsługuje Politechnika Śląska) oraz województwa dolnośląskiego (obsługuje Politechnika Wrocławska) w konkursach oraz grantach finansowanych z programu Horyzont Europa. Działalność sieci Horyzontalnych Punktów Kontaktowych finansowana jest przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, a koordynowana przez Dział Krajowego Punktu Kontaktowego: https://www.kpk.gov.pl/horyzontalne-punkty-kontaktowe

Logotypy BELKA HPK NCBR

 

Poszukiwanie partnerów do projektów międzynarodowych w ramach programu Horyzont Europa

Kliknij tutaj, aby przejść do listy ofert.


Kontakt:

Katarzyna Czepil

tel. 71 320 21 89, e-mail: katarzyna.czepil@pwr.edu.pl lub hpk@pwr.edu.pl

Aleksandra Turyńska

tel. 71 320 41 96, e-mail: aleksandra.turynska@pwr.edu.pl lub hpk@pwr.edu.pl

Dołącz do nas

youtube logo ramka 01 01 01 1

 

 


Dostępne usługi: