Archiwum wydarzeń
21.05 Wtorek
Zarejestruj się
[:pl]Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr, zaprasza firmy z Dolnego Śląska i Województwa opolskiego, na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. "Zarządzanie prawami własności przemysłowej w praktyce – jak skutecznie zabezpieczyć swoją przewagę technologiczną oraz chronić markę swojego produktu", celem podniesienia konkurencyjności firmy na rynku krajowym i międzynarodowym”.[:en]Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej i Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zapraszają firmy z Dolnego Śląska na bezpłatne szkolenie poświęcone aktualnym zmianom w przepisach dotyczących dokumentów ubezpieczeniowych dla pracodawców działających międzynarodowo. Celem spotkania jest zwiększenie efektywności działalności firm w otoczeniu międzynarodowym.[:]
06.06 Czwartek
Zarejestruj się
[:pl]Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr wraz z Siecią EEN zapraszają na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. „Ochrona kapitału. Skuteczne metody zabezpieczania ryzyka walutowego”. Szkolenie jest adresowane dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych.[:]
17.04 Środa
Wrocław
Horyzontalne Punkty Kontaktowe Polska Południowo – Zachodnia oraz Polska Zachodnia wspólnie zapraszają pracowników naukowych, doktorantów oraz personel obsługujący projekty badawcze w szkołach wyższych i innych jednostkach naukowych na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. „Aspekty finansowe i audyt w projektach finansowanych z programu Horyzont Europa”.
17.04 Środa
Wrocław
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii oraz eksperci Sieci Enterprise Europe Network  zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Prawo ochrony środowiska, a obowiązki przedsiębiorców, podstawowe przepisy i praktyka pod kątem wymagań krajowych i unijnych”.  Szkolenie ma na celu zapoznanie MŚP z wymogami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska w ramach ich działalności oraz obowiązkami raportowymi w tym obszarze pod kątem wymagań krajowych i unijnych.
12.04 Piątek
23.11 Czwartek
on-line
[:pl]Wrocławskie Centrum Transferu Technologii we Wrocławiu zaprasza pracowników naukowych, przedsiębiorców oraz specjalistów w różnych dziedzinach, którzy chcieliby dołączyć do grona ekspertów Komisji Europejskiej. Spotkanie realizowane jest przez Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Zachodnia w formule on-line, które odbędzie się 23 listopada 2023 (czwartek) w godzinach 10:00-11:30.[:]
16.11 Czwartek
Wrocław
Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo - Zachodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Uwzględnianie wymiaru płci w realizacji badań naukowych w projektach programu Horyzont Europa – podejście praktyczne”. Wydarzenie będzie miało charakter stacjonarny i odbędzie się 16 listopada 2023r. w godz. 9:00 – 15:00 we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.