Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Kontakt
W okresie zagrożenia epidemicznego oraz zgodnie z decyzją Dyrektora WCTT pracownicy Centrum będą pracować w trybie zdalnym. Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną. Wszystkie wydarzenia realizowane w naszym Centrum zostają wstrzymane i będą w miarę możliwości realizowane online w postaci webinariów.
Dane adresowe

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii
Politechnika Wrocławska
ul. Smoluchowskiego 48
50-372 Wrocław

 

dr Jacek Firlej
Dyrektor
tel. 71 320 4340
e-mail: jacek.firlej@pwr.edu.pl

Administracja

Jolanta Litwin
Sekretariat
tel. 71 320 3318
email: jolanta.litwin@pwr.edu.pl

Marcin Suchożebrski
IT
tel. 71 320 4179
email: marcin.suchozebrski@pwr.edu.pl

Magdalena Kasza
Marketing
tel. 71 320 2198
email: magdalena.kasza@pwr.edu.pl

Michał Pielichiewicz
Finanse
tel. 71 320 4193
email: michal.pielichiewicz@pwr.edu.pl

Międzynarodowa współpraca biznesowa

dr Agnieszka Turyńska
Kierownik projektu
tel. 71 320 4187
e-mail: agnieszka.turynska@pwr.edu.pl

Marcin Haremza
tel. 71 320 4194
email: marcin.haremza@pwr.edu.pl

dr inż. Marcin Jabłoński
tel. 71 320 4339
email: marcin.jablonski@pwr.edu.pl

Anna Pytel
tel. 71 320 4186
email: anna.pytel@pwr.edu.pl

Marta Wróbel
tel. 71 320 3912
email: marta.wrobel@pwr.edu.pl

Transfer technologii

Jacek Pietrzak
tel. 71 320 4342
email: jacek.pietrzak@pwr.edu.pl

dr inż. Tomasz Marciniszyn
tel. 71 320 4195
email: tomasz.marciniszyn@pwr.edu.pl

Międzynarodowe projekty badawcze

Katarzyna Czepil
tel. 71 320 2189
e-mail: katarzyna.czepil@pwr.edu.pl

News
letter
Newsletter

Zostaw nam swoje dane, a poinformujemy Cię o nowościach i ofertach technologicznych