Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Kontakt
Dane adresowe

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii
Politechnika Wrocławska
ul. Smoluchowskiego 48
50-372 Wrocław

 

dr Jacek Firlej
Dyrektor
tel. 71 320 4340
e-mail: jacek.firlej@pwr.edu.pl

prof. Jan Koch
Doradca dyrektora
tel. 71 320 2067
e-mail: jan.koch@pwr.edu.pl

Administracja

Jolanta Litwin
Sekretariat
tel. 71 320 3318
email: jolanta.litwin@pwr.edu.pl

Jolanta Hanas
Kadry
tel. 71 320 2067
email: jolanta.hanas@pwr.edu.pl

Marcin Suchożebrski
IT
tel. 71 320 4179
email: marcin.suchozebrski@pwr.edu.pl

Alicja Weselak
Marketing
tel. 71 320 2198
email: alicja.weselak@pwr.edu.pl

Agnieszka Niedziela
Finanse
tel. 71 320 4348
email: agnieszka.niedziela@pwr.edu.pl

Michał Pielichiewicz
Finanse
tel. 71 320 4193
email: michal.pielichiewicz@pwr.edu.pl

Międzynarodowa współpraca biznesowa

dr Agnieszka Turyńska
Kierownik projektu
tel. 71 320 4187
e-mail: agnieszka.turynska@pwr.edu.pl

Marcin Haremza
tel. 71 320 4194
email: marcin.haremza@pwr.edu.pl

dr inż. Marcin Jabłoński
tel. 71 320 4339
email: marcin.jablonski@pwr.edu.pl

Tomasz Kryda
tel. 71 320 3912
email: tomasz.kryda@pwr.edu.pl

Anna Pytel
tel. 71 320 4186
email: anna.pytel@pwr.edu.pl

Roman Robotecki
tel. 71 320 4347
email: roman.robotecki@pwr.edu.pl

Transfer technologii

Jacek Pietrzak
tel. 71 320 4342
email: jacek.pietrzak@pwr.edu.pl

dr inż. Tomasz Marciniszyn
tel. 71 320 4195
email: tomasz.marciniszyn@pwr.edu.pl

Anna Szczypka
tel. 71 320 4351
email: anna.szczypka@pwr.edu.pl

Międzynarodowe projekty badawcze

Katarzyna Banyś
tel. 71 320 2189
e-mail: katarzyna.banys@pwr.edu.pl

Elżbieta Olejnik
tel. 71 320 4196
email: elzbieta.olejnik@pwr.edu.pl

Masz pytanie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych, zgodnie z polityką prywatności.

News
letter
Newsletter

Zostaw nam swoje dane, a poinformujemy Cię o nowościach i ofertach technologicznych