Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
O projekcie

EEN big CMYK 01

 

4928fa45df3c3382b4d9ef2557f73bf41
Enterprise Europe Network (EEN) to największa na świecie sieć, wspierająca przedsiębiorców w rozwoju biznesu w wymiarze międzynarodowym. Zrzesza ona ponad 600 organizacji, zatrudniających ok. 3 tysięcy konsultantów w ponad 60 krajach. EEN obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej, a także Stany Zjednoczone, Kanadę, Chile, Brazylię, Chiny, Japonię, Indie, Szwajcarię, Izrael i wiele innych państw. Pełna lista krajów obsługiwanych przez sieć, dostępna jest na stronie internetowej: https://een.ec.europa.eu/about/branches.

Dodatkowe informacje dotyczące projektu znajdują się na centralnej krajowej stronie internetowej EEN: https://een.org.pl.

Głównym celem EEN jest wspieranie sektora MŚP w rozwoju ich potencjału innowacyjnego i w internacjonalizacji. Innymi słowy EEN ma zwiększać zdolność firm do wychodzenia ze swoimi produktami, usługami i technologiami poza granice Polski oraz do wprowadzania zagranicznych produktów, usług i technologii na teren naszego kraju.

person
3000
KONSULTANTÓW
mini marker
600+
ORGANIZACJI
mini globe
60+
KRAJÓW

Łączymy międzynarodowe doświadczenie biznesowe ze znajomością lokalnych rynków, by wesprzeć MŚP w wejściu na rynki zagraniczne

Kim są konsultanci EEN?

Nasz 6-osobowy zespół tworzą konsultanci o uzupełniających się kompetencjach i umiejętnościach oraz zróżnicowanym wykształceniu: technicznym, społeczno-ekonomicznym i przyrodniczym. Dwie osoby mają stopień naukowy doktora. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w świadczeniu usług doradztwa, podchodzący do każdej sprawy w sposób indywidualny i kreatywny.

W przypadku usług specjalistycznych, takich jak audyty technologiczne, doradztwo prawne, czy ochrona patentowa, dodatkowo współpracujemy z kilkudziesięcioma ekspertami branżowymi o bogatym doświadczeniu praktycznym, pochodzącymi z Politechniki Wrocławskiej i innych uczelni, bądź z przedsiębiorstw lub jednostek administracji publicznej. Dzięki temu świadczona przez nas pomoc stoi na wysokim poziomie merytorycznym, a klientom jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie fachowców w każdej dziedzinie.

W naszej pracy koncentrujemy się na podnoszeniu poziomu innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw oraz wzmacnianiu ich aktywności na rynku międzynarodowym. Do tej pory pomogliśmy już kilku tysiącom dolnośląskich przedsiębiorstw.

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.

 


Kontakt:

Agnieszka Turyńska

tel. 71 320 41 87, e-mail: agnieszka.turynska@pwr.edu.pl

Marcin Haremza

tel. 71 320 41 94, e-mail: marcin.haremza@pwr.edu.pl

Marcin Jabłoński

tel. 71 320 43 39, e-mail: marcin.jablonski@pwr.edu.pl

Anna Pytel

tel. 71 320 41 86, e-mail: anna.pytel@pwr.edu.pl

Marta Wróbel

tel. 71 320 3912, email: marta.wrobel@pwr.edu.pl

 

logo zbiorcze nowe 01 01 scaled

News
letter
Newsletter WCTT