Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Środkowoeuropejskie Forum Technologiczne (CETEF’22)
mianiatura

plakat forum technologiczne

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii informuje, że w dniach 24-25 października 2022 r. w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej odbędzie się Środkowoeuropejskie Forum Technologiczne (CETEF’22). CETEF to kluczowe przedsięwzięcie organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii (IZTECH) we współpracy z uczelniami technicznymi i przemysłem wysokiej techniki od 2014 roku.

Forum poświęcone będzie dialogowi środowisk naukowych i biznesowych z decydentami odpowiedzialnymi za politykę innowacji i transformacji cyfrowej, zarówno w Polsce jak i w Europie. W kontekście wyzwań współczesnego świata takich jak pandemia COVID 19, kwestia transformacji cyfrowej ma kluczowe znaczenie dla przemysłu, energetyki, inteligentnych sieci i właściwie wszystkich dziedzin życia społecznego.

Uczestnikami obrad będą interesariusze z 16 krajów Europy Środkowej, w tym:

  • reprezentanci kadry kierowniczej centrów badawczo-rozwojowych oraz kierownicy projektów w zakresie transformacji cyfrowej,
  • menedżerowie odpowiedzialni za rozwój infrastruktury technologicznej przemysłu i usług,
  • menedżerowie firm specjalizujących się w projektowaniu i integracji systemów automatyki przemysłowej i logistycznej,

a także przedstawiciele instytucji, ministerstw i agencji rządowych dysponujący środkami finansowymi na wsparcie transformacji cyfrowej gospodarki europejskiej.

  • W trakcie dwudniowych obrad Forum jego uczestnicy będą zastanawiali się nad kierunkami efektywnej alokacji środków europejskich przeznaczonych na wsparcie transformacji cyfrowej, nad doskonaleniem mechanizmów finansowania i realizacji podejmowanych w tym zakresie projektów oraz nad stanem i kierunkami rozwoju technologii, od których zależy sukces transformacji cyfrowej.
  • Na sesjach problemowych Forum zostaną także zaprezentowane osiągnięcia technologiczne czołowych koncernów światowych oraz polskich przedsiębiorstw specjalizujących się w wytwarzaniu produktów i usług na rzecz transformacji cyfrowej.

W załączeniu materiały informacyjne CETEF’22 PROMO INFO_PL oraz CETEF’22 PROMO INFO_EN

Więcej informacji dotyczących Wydarzenia na stronie: https://cetef.eu/