Webinar online: „Inicjatywa na rzecz szkolnictwa wyższego (EIT HEI): budowanie potencjału innowacyjnego w szkolnictwie wyższym we współpracy z MŚP”
eit 28 11 22 baner

Na prośbę NCBR-Krajowego Punktu Kontaktowego w Warszawie, biura NCBR w Brukseli – Business & Science Poland (BSP) oraz Europejskiego Instytutu Innowacji Technologii (EIT) informujemy o możliwości wzięcia udziału w spotkaniu online, pt.: Inicjatywa na rzecz szkolnictwa wyższego (EIT HEI): budowanie potencjału innowacyjnego w szkolnictwie wyższym we współpracy z MŚP.

Celem spotkania jest zaprezentowanie polskim podmiotom, zarówno uczelniom, jak i firmom, możliwości, jakie oferuje nowa inicjatywa w zakresie wzmacniania partnerstw między szkolnictwem wyższym, biznesem i organizacjami badawczymi, rozwoju usług związanych z innowacjami i wsparciem biznesowym oraz poprawy jakości edukacji w zakresie przedsiębiorczości.

• Webinar odbędzie się w poniedziałek 28 listopada 2022 r. w godz.10:00 – 12.00.
  • Rejestracja jest dostępna tutaj

Wydarzenie w języku polskim.

Do pobrania: EIT_HEI_ Zaproszenie_2022_11_28 oraz Agenda_Accelerating Hydrogen Ecosystem_07.12

Serdecznie zapraszamy!