17.04 Poniedziałek
Wrocław

Horyzontalny Punkt Kontaktowy zaprasza na szkolenie pt. „Panel z ekspertami oceniającymi wnioski, czyli sztuka autoprezentacji”. Szkolenie jest skierowane do osób biorących udział w konkursach oraz grantach finansowanych z programu Horyzont Europa.

Udział w projekcie z obszaru Horyzont Europa wiąże się m.in. z przygotowaniem prezentacji i zaprezentowaniu jej przed ekspertami oceniającymi. Podczas takiego panelu, ocenie podlega prezentacja ustna koncepcji projektu badawczego kandydata, po której następuje sesja pytań od panelistów.

Szkolenie z zakresu autoprezentacji może pomóc w poprawie Twoich umiejętności w zakresie prezentowania się i wystąpień publicznych. W trakcie takiego szkolenia nauczysz się:

1. Skutecznego planowania prezentacji – nauczyć się planowania, organizowania i strukturyzowania treści w sposób jasny i przystępny dla odbiorcy.
  2. Budowania pozytywnego wizerunku – nauczyć się, jak prezentować siebie i swoje umiejętności w sposób, który zachęca do nawiązania kontaktu i współpracy.
  3. Poprawnego kontaktu wzrokowego i mowy ciała – nauczyć się, jak wykorzystać kontakt wzrokowy, gestykulację, mimikę i pozytywne nastawienie do budowania relacji z publicznością.
  4. Skutecznego wykorzystania wizualizacji – nauczyć się, jak wykorzystać narzędzia wizualne, takie jak slajdy czy materiały multimedialne, do przekazywania informacji i uatrakcyjniania prezentacji.
  5. Radzenia sobie z trudnymi sytuacjami – nauczyć się, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami i sytuacjami podczas wystąpień publicznych, jak również jak umiejętnie odpowiadać na negatywną krytykę.
  6. Budowania pewności siebie – nauczyć się, jak budować pewność siebie i eliminować lęki przed wystąpieniami publicznymi.

Twój sukces zależy od umiejętności skutecznego prezentowania siebie, swoich pomysłów i osiągnięć. Wykorzystaj potencjał Twojego pomysłu i zwiększy szansę na osiągnięcie sukcesu!

Termin: 17 kwietnia 2023 r.

Godzina: od godz. 09:00 – 17.00.

Rejestracja uczestników: od godz. 08:30

Miejsce szkolenia: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej
ul. Smoluchowskiego 48, Wrocław 50-372, budynek B11

Zgłoszenie na szkolenie prosimy przesyłać na adres hpk@pwr.edu.pl

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do dnia 13.04.2023

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ekspert prowadzący szkolenie:

• Damian Wilpert – Trener w dziedzinie wystąpień publicznych, akredytowany dziennikarz.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Międzynarodowe projekty badawcze