07.06 Środa
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza firmy z Dolnego Śląska, na bezpłatne webinarium pt. „Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego?”, celem podniesienia konkurencyjności firm na rynku międzynarodowym.

Podczas webinaru „Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego?” można się dowiedzieć wiele cennych informacji na temat skutecznych metod pozyskiwania klientów do sklepu internetowego.

W trakcie spotkania dowiedzą się Państwo:

• Jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez Internet;
  • W jaki sposób przygotować stronę sklepu na odwiedziny użytkowników;
  • W jaki sposób zadbać o widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania;
  • Jak reklamować ofertę sklepu w wyszukiwarce;
  • Jak promować sklep w oparciu o media społecznościowe;
  • Jak analizować dane i optymalizować działania związane ze sprzedażą.

Szkolenie dedykowane jest dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów/usług lub już sprzedających przez Internet. Podczas spotkania ekspert pokaże w jaki sposób przygotować sklep internetowy i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces.

Termin: 07 czerwca 2023 r.

Godzina: od godz. 13:00 – 14.30.

Miejsce szkolenia: online

Zgłoszenie na szkolenie: Zapraszamy do rejestracji na webinarium poprzez link: https://tiny.pl/wzdwv

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ekspert prowadzący szkolenie:

• Bartłomiej Andrzejewski– Doradca Google w programie Firmy Jutra.
    Związany z branżą marketingu internetowego od czasów studiów. Chcąc poszerzać umiejętności e-marketingowe, nabył dodatkową wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Od lat zajmuje się szkoleniem i konsultowaniem z arkan Internetu różnych grup odbiorców.

Zapraszamy do uczestnictwa!