01.03 Piątek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza firmy z Dolnego Śląska, na bezpłatne webinarium pt. „Vat w transakcjach międzynarodowych 2024”, celem efektywniejszej działalności w otoczeniu międzynarodowym.

Głównym celem szkolenia jest umożliwienie uczestnikom opanowania lub ugruntowania wiedzy dotyczącej poprawnego rozliczania podatku VAT w transakcjach międzynarodowych. Dodatkowo, szkolenie ma na celu omówienie najnowszych orzeczeń i interpretacji dotyczących kwestii budzących wątpliwości, co umożliwia aktualizację posiadanej wiedzy. Program szkolenia opiera się na praktycznych przykładach prowadzącego z dziedziny doradztwa podatkowego oraz na wyjaśnieniach i orzecznictwie Unii Europejskiej. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań. Szkolenie jest skierowane dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją.

Termin: 01 marca 2024 r.

Godzina: od godz. 09:00 – 15:00.

Miejsce szkolenia: online

• Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Link do spotkania będzie aktywny w dniu spotkania.
  • Szczegółowy opis szkolenia w załączeniu.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
  • Uczestnicy warsztatów, którzy wyrażą chęć otrzymają certyfikat potwierdzający udział.

Zgłoszenie na szkolenie: Prosimy o zgłaszanie się na szkolenie poprzez formularz zawarty w ClickMeeting.

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ekspert prowadzący szkolenie:

Hubert Grzyb
Adwokat, doradca podatkowy. Założyciel i partner zarządzający kancelarii adwokackiej specjalizującej się w doradztwie podatkowym. Doradza w skomplikowanych projektach dotyczących podatku VAT oraz podatku dochodowego na rzecz polskich oraz zagranicznych podatników. Doświadczony wykładowca, głównie w tematyce podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego. Prowadzi szkolenia m. in. dla pracowników jednostek sektora finansów publicznych, w tym pracowników organów podatkowych, dla doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Autor publikacji z zakresu podatku VAT oraz podatków dochodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!