23.11 Czwartek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii we Wrocławiu zaprasza pracowników naukowych, przedsiębiorców oraz specjalistów w różnych dziedzinach, którzy chcieliby dołączyć do grona ekspertów Komisji Europejskiej.

Webinarium skierowane jest do:
– wszystkich osób zainteresowanych ocenianiem wniosków konkursowych w programie Horyzont Europa,
– osób, które takie wnioski już oceniają, oraz
– osób składających wnioski, które będą mogły dowiedzieć się jakich błędów unikać przy pisaniu projektu.

Spotkanie realizowane jest przez Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Zachodnia w formule on-line. Szkolenie poprowadzą Katarzyna Czepil                    z Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo – Zachodnia oraz dr Monika Ryndzionek z Krajowego Punktu Kontaktowego NCBiR. Gościnnie jako prelegent – ekspert oceniający wnioski, prof. dr hab. Aldona Wiktorska-Święcka z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Termin: 23 listopada 2023 r.

Godzina: od godz. 10:00 – 11.30.

Miejsce szkolenia: online

Zgłoszenie na szkolenie: Prosimy o zgłaszanie się na szkolenie do 22 listopada 2023 r. poprzez poniższy formularz.

• Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z aktywnym linkiem do spotkania. Link zostanie wysłany dzień przed webinarium.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas webinarium przedstawimy ogólne informacje o programie HE oraz o roli eksperta oceniającego wnioski w programie Horyzont Europa. Podczas prezentacji zostanie przedstawiony również proces rejestracji w bazie ekspertów KE. Nasz gość opowie o własnych doświadczeniach jako ekspert oceniający i podzieli się cenną wiedzą praktyczną.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!