30.06 Piątek
Wrocław

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Zachodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Co warto wiedzieć o nadchodzących konkursach programu ramowego Horyzont Europa”. Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną Państwu ogólne zasady funkcjonowania programu Horyzont Europa:

• struktura programu,
  • misje oraz klastry,
  • zasady uczestnictwa,
  • rodzaje projektów.

Dodatkowo przedstawione zostaną Państwu konkursy z obszaru zdrowia oraz żywności, biogospodarki, zasobów naturalnych, rolnictwa i środowiska.

Szkolenie jest skierowane do naukowców, przedsiębiorców, pracowników firm i instytucji oraz wszystkich innych osób zainteresowanych programem Horyzont Europa. Zapraszamy osoby realizujące projekty lub zamierzające złożyć wniosek w programie Horyzont Europa, oraz osoby, które do tej pory nie miały kontaktu z projektami finansowanymi z programów ramowych, tj. Horyzont Europa.

W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań na bieżąco oraz po zakończeniu prezentacji, w czasie dodatkowej sesji pytań i odpowiedzi.

Agenda:
09:00                 Powitanie uczestników.
9:15-10:00        Wprowadzenie do programu HE – podstawowe informacje i zasady uczestnictwa.
10:00-11:00      Poznaj swoje możliwości na przykładzie ogłoszonych konkursów klastra 1.

11:00-11:30      Przerwa kawowa/lunchowa.

11:30-12:15      Kluczowe zagadnienia nadchodzących konkursów klastra 6.
12:15-14:00      Dyskusja i pytania.

Termin: 30 czerwca 2023 r.

Godzina: od godz. 09:00 – 14.00.

Miejsce szkolenia: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, ul. Smoluchowskiego 48, bud. B11, sala 12.

Zgłoszenie na szkolenie: Prosimy o zgłaszanie się na szkolenie do 23 czerwca 2023 r. poprzez poniższy formularz.

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do uczestnictwa!