Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
18.05 Wtorek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na interdyscyplinarną imprezę biznesową #GIS2021 – Global Innovation Summit 2021, która odbędzie się w dniach 18 – 20 maja 2021 roku. 

 

W zmieniającym się świecie odważni podążają ścieżką niepewności, aby odkrywać, wprowadzać innowacje i tworzyć. Ich podróż ciągnie się dalej i dalej, w miarę jak pomysły rosną i ewoluują, a wyzwania zmieniają perspektywy, procesy i zasady.

Jeśli Państwa firma:

 • zajmuje się innowacjami,
 • planuje ekspansję międzynarodową lub ją aktywnie rozwija,
 • jest na etapie zwiększania skali swojego cyklu biznesowego

 

To serdecznie zapraszamy na organizowaną przez austriacki Enterprise Europe Network wraz z Agencją Promocji Biznesu w Styrii (SFG) oraz Agencją Promocji Badań (FFG) interdyscyplinarną imprezę biznesową podczas której odbędą się wirtualne spotkania brokerskie.

 

Global Innovation Summit to międzynarodowe miejsce spotkań firm i innowatorów w celu dzielenia się i wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów, współpracy i zabezpieczania przyszłych możliwości rozwoju biznesu. Firmy z całego świata spotkają się i podzielą się swoimi spostrzeżeniami i rozwiązaniami opartymi na współpracy. Międzynarodowi prelegenci opowiedzą swoje ekscytujące historie, podzielą się rozwojem i podróżą swoich pomysłów i innowacji. Będziesz nawiązywał kontakty we własnej dziedzinie zainteresowań i wiedzy. Udział jest bezpłatny.

 

Wiodące tematy:

 • Green Transition
  Zielony Ład jako proces transformacji gospodarczej, ekologicznej i społecznej jest jednym z centralnych elementów dyskursu politycznego zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i krajowym. Jednym z celów szczytu jest wspieranie innowacyjnych osiągnięć w kierunku zielonej transformacji i związanego z tym znaczenia roli programów badawczych i innowacyjnych.
 • Rzeczywistość po COVID
  Odbudowa gospodarki i współpraca międzynarodowa po kryzysie koronowym odegrają ważną rolę w 2021 roku. Celem tego panelu jest podsumowanie sytuacji rok po wybuchu korona kryzysu i refleksja nad konsekwencjami dla Europy i międzynarodowego systemu gospodarczego.
 • Transformacja Cyfrowa
  Transformacja cyfrowa i jej wpływ to kolejny priorytet tegorocznych spotkań. W tym miejscu staramy się promować nawiązywanie kontaktów między innowacyjnymi międzynarodowymi MŚP i globalnymi firmami z sieci Eureka podczas zorganizowanej wymiany innowacyjnych pomysłów w zakresie celów cyfrowych i zrównoważonego rozwoju.

 

Jak się zarejestrować na spotkanie?

W celu rejestracji wejdź w poniższy link, a następnie wybierz odpowiedni rodzaj uczestnictwa i odpowiedz na pytania w profilu rejestracyjnym >>> https://gis2021.b2match.io/

Rejestracja jest otwarta do 19 maja 2021.

 

Kiedy odbywają się spotkania?

Spotkania z potencjalnymi partnerami: od 18 do 20 maja 2021.

 

 

 

Więcej informacji:

Marcin Jabłoński
marcin.jablonski@pwr.edu.pl
tel.:71 320 43 39