03.12 Czwartek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. „Nowości w programie „Google Moja Firma”, które odbędzie się 3 grudnia 2020r.

Zakres szkolenia:

Szkolenie jest przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw, które działają poza Internetem (posiadają lokalizację, np. biuro lub sklep). Każdy uczestnik, dzięki udziale w warsztatach zdobędzie niezbędną wiedzę w zakresie zarządzania bezpłatnym profilem Google Moja Firma oraz nowych funkcjach, które pojawiły się w związku z pandemią. Udział w szkoleniu pomoże przedsiębiorcy w zakresie:

• Jak komunikować się z klientami w dobie Covid-19
  • Co zmieniła pandemia w wyszukiwarce Google
  • Jak zarządzać panelem Google Moja Firma

Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie firmy Jutra.

Po szkoleniu każdy z uczestników będzie miał możliwość otrzymania specjalnych, dedykowanych materiałów: kursu wideo, linków do przydatnych narzędzi. i uzyskania wsparcia merytorycznego od Google.

Agenda:

• Prezentacja właściwa – ok. 1 godz.
  • Sesja Q&A – ok. 45 min

Termin: 3 grudnia 2020, godz. 10.00 – 11.45

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Enterprise Europe Network

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Ekspert prowadzący szkolenie:

Michał Karakandas – Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, marketingowiec, copywriter, social media ninja. Specjalizuje się w mediach społecznościowych oraz ich wykorzystaniu w promocji biznesu.

Zgłoszenie na szkolenie:

Poprzez wypełnienie i przesłanie emailem na adres tomasz.kryda@pwr.edu.pl formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 2 grudnia 2020 (środa).

Dodatkowe informacje:

Tomasz Kryda