04.11 Środa
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. „Email marketing, jako skuteczne narzędzie pozyskiwania zagranicznych klientów”, które odbędzie się 4 listopada 2020r.

Zakres szkolenia:

• Podstawy email marketingu. Zastosowania, korzyści, strategia
  • Narzędzia do email marketingu i tworzenie wiadomości mailowych
  • Budowanie listy mailingowej (zgodnie z RODO)
  • Segmentacja i dostarczalność wiadomości
  • Automatyzacja i analityka

Termin: 4 listopada 2020, godz. 10.00 – 14.00

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Enterprise Europe Network

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Ekspert prowadzący szkolenie:

Rafał Kloc – Szkoli i doradza w zakresie email marketingu, z którym związany jest od ponad 4 lat. Od kampanii newsletterowych, przez maile sprzedażowe i cold mailing, aż po automatyzację ścieżek wspierających onboarding czy retencję użytkowników w aplikacji. Ponadto pełni funkcję Product Marketing Managera w znanej spółce technologicznej LiveChat, rozwijając nowe narzędzie w obszarze komunikacji biznesowej.

Program szkolenia znajdą Państwo tutaj.

Zgłoszenie na szkolenie:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie zgłoszenia po kliknięciu poniższego klawisza.

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podany przez Państwa adres mailowy.

Informacje dodatkowe:

• liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona,
  • o przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń,
  • z danej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby,
  • przyjęcie na szkolenie zostanie potwierdzone przez organizatorów wysłaniem emaila potwierdzającego,
  • szkolenie jest adresowane TYLKO do firm z Dolnego Śląska lub posiadających oddział na Dolnym Śląsku,
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: