26.05 Czwartek

Cyber WWW

Szanowni Państwo,

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr zaprasza firmy z Dolnego Śląska, na śniadanie biznesowe pt. „CYBERATAKI. Implikacje dla przedsiębiorstw”, którego celem jest podniesienie konkurencyjności firm na rynku krajowym i międzynarodowym.

Spotkanie adresowane jest do osób zarządzających firmami oraz ich właścicieli, niezależnie od przedmiotu działalności i skali działania. Wiedza pozyskana w trakcie szkolenia ułatwi zarządzanie bezpieczeństwem cybernetycznym w firmie oraz odpowie na pytanie Jak zabezpieczyć firmę przed negatywnymi skutkami cyberataków?

Termin: 26 maja 2022 (czwartek)

Czas trwania szkolenia: 9:30 – 12:00

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr, Enterprise Europe Network

Miejsce: szkolenie stacjonarne, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej,
ul. Smoluchowskiego 48a, 50-372 Wrocław

Link do zapisów: https://bit.ly/3FDViS2

Zgłoszenie na szkolenie: Zakończenie rejestracji: 23.05.2022, godzina 12:00. Szkolenie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Agenda spotkania

• 9:30 rejestracja zapraszamy na powitalną kawę i śniadanie
  • 10:00  Przywitanie
  • 10:10 – Cyberataki. Implikacje dla przedsiębiorstw. Piotr Skulikowski KPMG