02.06 Czwartek
WCTT

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr zaprasza firmy z Dolnego Śląska, na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. „Transformacja cyfrowa – mocny impuls do zmiany sposobu działania i kultury firmy”, celem podniesienia konkurencyjności firm na rynku krajowym i międzynarodowym.

Szkolenie adresowane jest do osób zarządzających firmami oraz ich właścicieli, niezależnie od przedmiotu działalności i skali działania. Wiedza pozyskana w trakcie szkolenia ułatwi podjąć decyzję czy i jak rozpocząć transformację cyfrową firmy lub w przypadku rozpoczętego procesu, ocenić czy przebiega w odpowiednim kierunku. W trakcie panelu dyskusyjnego będzie można omówić swoje wyzwania i przypadki z zakresu szeroko rozumianej transformacji.

Uczestnicy wyjdą ze szkolenia z odpowiednią, wysoką dawką wiedzy. To naprawdę będzie „mocne”, merytoryczne szkolenie, oparte na ponad 20-to letnim doświadczeniu ekspertów i ponad 50 zrealizowanych projektach w obszarze cyfryzacji w przedsiębiorstwach.

Termin: 02 czerwca 2022

Czas trwania szkolenia: 9:00 – 14:30

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr, Enterprise Europe Network

Miejsce: szkolenie stacjonarne, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej,
ul. Smoluchowskiego 48a, 50-372 Wrocław; sala nr 21

Zgłoszenie na szkolenie: Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu, to proszę emailem wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, email kontaktowy, nazwa firmy, NIP firmy) na adres email: marcin.haremza@pwr.edu.pl.
Z danej firmy, w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zakwalifikowani uczestnicy szkolenia otrzymają potwierdzenie uczestnictwa emailem.

Termin zgłaszania się mija w dniu 31.05 (wtorek) o godz. 12.00.

Agenda szkolenia:

8.30 – 9.00 – Rejestracja na szkolenie, kawa na powitanie.

9.00 – 10.30 – Transformacja cyfrowa – wyzwanie czy konieczność? Cyfrowa czy społeczna?

• Transformacja cyfrowa – o co właściwie chodzi…?
  • Transformacja, czyli reorganizacja procesów oraz zmiana sposobu myślenia.
  • Strategia, procesy, technologia, czyli po co nam technologia.

10.30 – 10.45 – przerwa kawowa.

10.45 – 12.15 – Rola technologii IT w transformacji – pierwotna czy wtórna?

• Rola i możliwości współczesnych platform e-commerce, a w zasadzie commerce (ONe Case).
  • Studium przypadków – przykłady udanych transformacji cyfrowych firm.
  • Architektura rozwiązań – o czym nie można zapomnieć.

12:15 – 12:45 – przerwa kawowo – obiadowa.

12.45 – 14.30 – Wyzwania, bariery i ograniczenia. Panel dyskusyjny, zakończenie szkolenia.

• Wyzwania uczestników szkolenia na bazie zebranych ankiet. Dyskusja.
  • Najczęstsze bariery i ograniczenia w firmach – doświadczenia ekspertów.
  • Podsumowanie spotkania.

Eksperci prowadzący szkolenie:

Dr Artur Milecki – sam mówi o sobie tak: Strateg i organizacyjny dyplomata, łączę wiele wątków i ludzi. Wiedzę teoretyczną z bogatym doświadczeniem. Doradca strategiczny wielu zarządów, współrealizator kilkunastu projektów dużych transformacji przedsiębiorstw. Moje życie zawodowe było i jest związane z transformacją przedsiębiorstw zmieniających się pod wpływem zmian gospodarczych ostatnich dekad, a ściślej w pomaganiu firmom w procesie przechodzenia tych zmian. Specjalizuję się w obszarze doradztwa strategicznego, w szczególności w tworzeniu strategii firmy oraz jej operacjonalizacji i komunikacji. Posiadam bogate doświadczenie we wdrażaniu zmian organizacyjnych, w szczególności w pracy z zespołami wewnętrznymi firmy w realizacji złożonych projektów, doskonaleniu procesów i przygotowaniu wdrożeń systemów informatycznych.

Artur Piekarczyk – absolwent Akademii Leona Koźmińskiego kierunku MBA, University of Bradford oraz ICAN Institute, gdzie zdobywał wiedzę na temat budowania i kierowania biznesem oraz rozwijał umiejętności menedżerskie przydatne w zarządzaniu zespołem. Od 25 lat pomaga w cyfryzacji wielu spółek. Ma na swoim koncie ponad 50 projektów, w tym 5 projektów globalnych. Z sukcesem przeprowadził jednego z największych dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych w Polsce przez proces transformacji cyfrowej. Motywator i mówca, który zachęca przedsiębiorców do odwagi w działaniu i cyfryzacji ich firm.

Zapraszamy do uczestnictwa!