11.10 Wtorek
WCTTWrocław

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na szkolenie stacjonarne pt. „Jak skalkulować budżet projektu składanego w ramach programu Horyzont Europa”. Szkolenie skierowane jest do pracowników naukowych, doktorantów oraz personelu obsługującego projekty badawcze w szkołach wyższych i innych jednostkach naukowych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę zgłoszeń na szkolnie, nabór została zamknięty.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jakie są rodzaje kosztów do uwzględnienia we wniosku projektowym do Programu Horyzont Europa, sposobów uzasadnienia konieczności ich poniesienia w ramach planowanych działań merytorycznych, kalkulacji budżetu, regulacji krajowych i europejskich, dobrych praktyk wynikających z doświadczenia szkoleniowców. Szkolenie zostanie poprowadzone przez Panią Agatę Bartoszewska, specjalistkę ds. finansowych.

Termin: 11 października 2022

Czas trwania szkolenia: 9:00 – 15:00

Organizator: Szkolenie stacjonarne w siedzibie Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.
ul. Smoluchowskiego 48, Wrocław (teren kampusu głównego PWr).

Zgłoszenie na szkolenie:

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Agenda spotkania:

• 9.00 – 9.15 Rejestracja