Szkolenie stacjonarne pt. „Prawo ochrony środowiska a obowiązki przedsiębiorców, podstawowe przepisy i praktyka pod kątem wymagań krajowych i unijnych”.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii oraz eksperci Sieci Enterprise Europe Network zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Prawo ochrony środowiska a obowiązki przedsiębiorców, podstawowe przepisy i praktyka pod kątem wymagań krajowych i unijnych”. Szkolenie ma na celu zapoznanie MŚP z wymogami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska w ramach ich działalności oraz obowiązkami raportowymi w tym obszarze pod kątem wymagań krajowych    i unijnych. Zdobądź niezbędną wiedzę, która pomoże Ci w prowadzeniu działalności z poszanowaniem środowiska.

Zapraszamy na szkolenie poświęcone prawu ochrony środowiska i obowiązkom przedsiębiorców. Podczas spotkania zostaną omówione kluczowe zagadnienia dotyczące przepisów krajowych i unijnych oraz ich praktyczne zastosowanie.

Będzie można dowiedzieć się więcej na temat:

• Procesu inwestycyjnego;
  • Pozwoleń zintegrowanych;
  • Emisji zanieczyszczeń do powietrza;
  • Gospodarki wodno-ściekowej;
  • Zarządzania odpadami, opakowaniami i produktami.

Szkolenie dostarczy także niezbędnej wiedzy nt. sankcji, jakie mogą grozić za niewywiązanie się z obowiązków.

Spotkanie jest dedykowane przede wszystkim MŚP z sektora produkcyjnego oraz sektora usług, które mają znaczący wpływ na środowisko.

Dołącz do naszego wydarzenia i zdobądź niezbędną wiedzę, która pomoże Ci w prowadzeniu działalności z poszanowaniem środowiska!

Serdecznie zapraszamy na szkolenie!