Szkolenie stacjonarne pt. „Możliwości dofinansowania dla innowacyjnych przedsiębiorców w programie Horyzont Europa”.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii we Wrocławiu wraz z Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Polska Południowo – Zachodnia oraz ekspertami Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Możliwości dofinansowania dla innowacyjnych przedsiębiorców w programie Horyzont Europa”. Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej.

Szkolenie będzie dotyczyło m.in. Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC), która wspiera europejskich innowatorów w tworzeniu nowych rynków poprzez łączenie produktów fizycznych i cyfrowych oraz usług opartych na nowych technologiach. Jej celem jest zapewnienie Europie wiodącej pozycji w innowacjach, szczególnie dla start-upów i MŚP, które często napotykają na trudności finansowe. Ponadto, EIC uzupełnia wsparcie państw członkowskich, a Europejskie Ekosystemy Innowacji (EIE) promują rozwój firm i idee innowacyjności.

Tym samym Horyzont Europa dąży do stworzenia bardziej zintegrowanych ekosystemów innowacji w Europie, wspierając rozwój przedsiębiorstw i zachęcając do współpracy między różnymi podmiotami.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie!