Szkolenie stacjonarne pt. „Aspekty finansowe i audyt w projektach finansowanych z programu Horyzont Europa”

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii we Wrocławiu wraz z Horyzontalnymi Punktami Kontaktowymi HPK Polska Południowo – Zachodnia oraz HPK Polska Zachodnia zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Aspekty finansowe i audyt w projektach finansowanych z programu Horyzont Europa”. Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w godzinach 9:15 – 14:30.

Horyzontalne Punkty Kontaktowe Polska Południowo – Zachodnia oraz Polska Zachodnia wspólnie zapraszają pracowników naukowych, doktorantów, personel obsługujący projekty badawcze w szkołach wyższych i jednostkach naukowych oraz przedstawicieli innych instytucji, firm i urzędów uczestniczących w projektach na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. „Aspekty finansowe i audyt w projektach finansowanych z programu Horyzont Europa”.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie!