Spotkanie: Opportunities for funding for young Polish researchers – 6 grudnia 2019

Opportunities 01

W dniu 6 grudnia 2019 roku w Regionalnym Punkcie Kontaktowym Programów Ramowych UE odbędzie się spotkanie Polskiego Oddziału Marie Curie Alumni Association. Korzystając z okazji, że odbędzie się ono w naszej siedzibie, serdecznie zapraszamy na specjalne spotkanie z przewodniczącym stowarzyszenia Polskiego Oddziału Marie Curie Alumni Association dr inż. Rohan Soman na temat „Opportunities for funding for young Polish researchers”. Jest to doskonała okazja do zdobycia informacji „z pierwszej ręki” o grantach Marie Skłodowska Curie oraz spotkania ludzi, którzy taki grant już zdobyli w ramach różnych dyscyplin naukowych.

Spotkanie odbędzie się w sali nr 21 (II piętro) przy ul. Smoluchowskiego 48 we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii, Politechniki Wrocławskiej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.rpk.wroclaw.pl w zakładce SZKOLENIA

Dodatkowe informacje:

rpk(@)pwr.edu.pl, tel. 71 320 41 96, 71 320 21 89.

Szkolenie finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego