Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
23.02 Wtorek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza do wzięcia udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej promującej współpracę technologiczną pomiędzy Unią Europejską a Indiami. Wydarzenie to ma na celu wspieranie europejskich firm w ich potrzebach związanych z cyfryzacją i transformacją, poprzez ułatwianie interakcji z ekspertami z wiodących indyjskich firm IT z przestrzeni cyfrowej.

 

Wirtualne sesje networkingowe B2B tworzą wyjątkową okazję do łączenia europejskich firm z takich branż jak – produkcja przemysłowa, motoryzacja, handel detaliczny, opieka zdrowotna & BFSI, które chcą wprowadzić na rynek inteligentną gamę produktów i usług, w celu nawiązania współpracy z indyjskimi firmami zajmującymi się technologiami cyfrowymi oferującymi sprawdzone rozwiązania.

 

W ciągu najbliższych 3 miesięcy odbędą się 3 sesje networkingowe promujące współpracę cyfrową Indie-Europa (przewidziano 4-5 spotkań dla każdej z europejskich firm). Najbliższa sesja odbędzie się 23 i 24 lutego 2021 roku.

Miejsce: Spotkanie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

 

Zgłoszenie na szkolenie:

Europejskie firmy mogą zarejestrować się i udostępnić swoje wymagania dotyczące współpracy technologicznej za pomocą poniższego formularza https://forms.gle/xyJkPLDaJ6qjmxPd9

 

Podmioty, które w szczególności mogą być zainteresowane spotkaniem to:

  • duże organizacje,
  • MŚP i małe firm z branży motoryzacyjnej / mobilnej, energetycznej, morskiej, wodnej, spożywczej / rolniczej, lotniczej, przemysłowej, BFSI, farmaceutycznej, CPG, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej, logistyki produkcji i innych powiązanych sektorów.

 

Dodatkowe informacje:

Agnieszka Turyńska

Agnieszka.turynska@pwr.edu.pl, tel. 695 360 096

Serdecznie zapraszamy!