Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
08.02 Poniedziałek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na konferencję online „Tydzień z Horyzontem Europa”, która odbędzie się w dniach 8-12 lutego 2021 roku. 

HORYZONT EUROPA zastąpi obecny Program Ramowy na rzecz badań i innowacji HORYZONT 2020. Proponowany budżet tego mechanizmu w perspektywie 2021-2027 to ok. 95 mld EUR. Jego głównym celem jest wzmocnienie wpływu badań i innowacji na rozwój polityk UE, wsparcie wdrażania innowacji przez europejski przemysł, w tym MŚP i sprostanie globalnym wyzwaniom, w tym zmianom klimatu i celom zrównoważonego rozwoju wyznaczonym przez ONZ.

Sieć Regionalnych Punktów Kontaktowych Programów Ramowych UE oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych zapraszają na wydarzenie pn. Tydzień z Horyzontem Europa w dniach 8-12 lutego 2021 roku. Będzie ono przeprowadzone w formie 15 webinariów, dostępnych dla uczestników w całej Polsce.

Poszczególne webinaria prowadzone będą przez ekspertów Punktów Kontaktowych, którzy wspierają beneficjentów w aplikowaniu i realizacji projektów finansowanych z Programu Horyzont Europa.

 

Program:

Plik do pobrania 


Termin:
8-12 lutego 2021

Organizator: Sieć Regionalnych Punktów Kontaktowych Programów Ramowych UE, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych

Miejsce: Spotkanie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

 

Zgłoszenie na konferencję:

Rejestracja prowadzona jest niezależnie na poszczególne webinaria przedstawione w programie konferencji

 

 

Dodatkowe informacje:

Katarzyna Banyś

katarzyna.banys@pwr.edu.pl, tel. 71 320 21 89