13.06 Poniedziałek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza firmy z Dolnego Śląska na bezpłatne warsztaty on-line, pt. „Jak zwiększyć sprzedaż i przyciągnąć klientów dzięki Instagram i LinkedIn”, którego celem jest podniesienie konkurencyjności firm na rynku krajowym i międzynarodowym.

Termin: 13 czerwca 2022

Czas trwania szkolenia: 8:30 – 15:00

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr, Enterprise Europe Network

Miejsce: online. Link do warsztatów zostanie do Państwa przesłany w późniejszym terminie.

Zgłoszenie na szkolenie: Zakończenie rejestracji nastąpi w dniu 08.06.2022, godzina 12:00.

Agenda spotkania:

8:30 – 10:00 Wprowadzenie

• dlaczego warto wykorzystać nowe media do rozwoju marki: Instagram/LinkedIn
  • jak stworzyć atrakcyjny wizualnie profil na Instagramie
  • plan treści na firmowym koncie (budujące markę, angażujące, sprzedażowe)
  • hashtagi i ich znaczenie w rozwoju konta
  • jak rozkręcić sprzedaż na Instagramie
  • narzędzia i aplikacje wspierające działanie na Instagramie

10:45- 12:45  Instagram. Warsztat foto-video – tworzenie angażujących Instagram Stories i Rolek

• jak stworzyć „domowe” studio nagrań
  • wykorzystanie funkcji Instagram Stories w praktyce
  • montaż video w aplikacji Instagram, wykorzystanie funkcji Reels

13:15 – 14:00 LinkedIn – część szkoleniowa

• jakie możliwości biznesowe daje LinkedIn
  • jak stworzyć profesjonalny profil osobisty
  • budowanie relacji i pozyskiwanie kontaktów
  • działanie wyszukiwarki na LinekdIn
  • strona firmowa na LinkedIn
  • o czym pisać na LinekdIn

14:00 – 15:00 LinkedIn – część warsztatowa

• oprawa wizualna konta i wypełnienie profilu informacjami
  • działanie wyszukiwarki na LinekdIn
  • dodawanie kontaktów
  • publikacja postów

W ramach warsztatów otrzymają Państwo:

Materiały udostępnione przed szkoleniem,  video krok po kroku jak założyć konto firmowe na Instagramie; video krok po kroku jak założyć profil prywatny i firmowy na LinkedIn; prezentacja PDF (udostępniona po szkoleniu); kurs online Canva udostępniony uczestnikom po szkoleniu do samodzielnej realizacji; certyfikat.

Prowadzący warsztaty:

Lilianna Trojanowska – ekspert marketingu online, CEO agencji interaktywnej. Od 15 lat pomaga przedsiębiorcom wprowadzać produkty i marki na rynek polski oraz zagraniczny. Jej specjalizacją są działania w mediach społecznościowych, w 2021 roku wzięło udział w jej szkoleniach ponad 21 000 przedsiębiorczych osób z 11 krajów. Klienci najczęściej mówią o niej, że oswaja i upraszcza technologię.

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu!