12.04 Piątek
Wrocław

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej i Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zapraszają firmy z Dolnego Śląska na bezpłatne szkolenie poświęcone aktualnym zmianom w przepisach dotyczących dokumentów ubezpieczeniowych dla pracodawców działających międzynarodowo. Celem spotkania jest zwiększenie efektywności działalności firm w otoczeniu międzynarodowym.

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:

• Błędy popełniane przez pracodawców w zakresie obowiązku ubezpieczeń społecznych pracowników o obywatelstwie polskim i zagranicznym.
  • Zakres obowiązku ubezpieczeń społecznych pracowników o obywatelstwie polskim i zagranicznym, w tym związane z delegowaniem i zatrudnieniem obcokrajowców.
  • Wymogi dotyczące dokumentacji po 1 stycznia 2024 r.
  • Ograniczenia w składaniu korekt po 1 stycznia 2024 r.
  • Praktyczne porady ułatwiające płatnikom w realizacji ich obowiązków wobec ZUS.

Harmonogram szkolenia:

9:45 – 10:00 Rejestracja uczestników
10:00- 10:15 Prezentacja projektu EEN
10:15-12:00 Blok tematyczny I
12:00-12:30 Przerwa
12:30-14:15 Blok tematyczny II
14:15-14:45 Podsumowanie i zakończenie szkolenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu i wymiany wiedzy na temat nowych przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych pracowników międzynarodowych.

Termin: 12 kwietnia 2024 r.

Godzina: od godz. 10:00 – 14.45.

Miejsce szkolenia: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, ul. Smoluchowskiego 48, Wrocław
bud. B11, sala 12

Zgłoszenie na szkolenie: Prosimy o zgłaszanie się na szkolenie do 8 kwietnia 2024 r. poprzez poniższy formularz.

• Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
  • Z uwagi na wysokie zainteresowanie szkoleniem, z jednej firmy udział mogą wziąć 2 osoby.

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!