Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
19.05 Wtorek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr oraz firma RekinySukcesu.pl, zapraszają na bezpłatne szkolenie on-line pt. „Pozycjonowanie naturalne w Google – zrób to sam”.

 

Czy wiesz, że jeśli nie ma Cię w Google, to nie istniejesz?;) Podczas pandemii warto zadbać o to, żeby na odpowiednie frazy kluczowe wyświetlać się wysoko w naturalnych wynikach pozycjonowania.

 

Pozycjonowanie naturalne w Google – zrób to sam” to 1,5-godzinny webinar, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

  • Co to jest SEO (optymalizacja pod pozycjonowanie)
  • Jak dokonać analizy fraz kluczowych i konkurencji,
  • Jaką zaplanować strategię,
  • Jak przeanalizować aktualną stronę internetową pod kątem SEO,
  • Jak wdrożyć rozwiązania SEO „on-site”,
  • Jak pozyskać dodatkowe i wartościowe linki,
  • Jak tym wszystkim zarządzać i dokonywać regularnej analizy swojej pozycji w wynikach wyszukiwania.

 

Jak zawsze sporo narzędzi, konkretne studia przypadku, rozwiązania dla małych i dużych firm, możliwość wymiany opinii oraz zadania nurtujących nas pytań.

 

Termin: 19.05 (wtorek) w godzinach 12.00 – 13.30

Organizator: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Enterprise Europe Network

Miejsce: Szkolenie on-line, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

 

Prowadzący szkolenie:

Mateusz Biernacki – współwłaściciel, dyrektor ds. zarządzania i marketingu w firmie RekinySukcesu.pl zajmującej się marketingiem kreatywnym. Specjalista w zakresie mechanizmów reklamowych (m.in. Google Adwords), narzędzi mierzenia efektywności marketingu online (w tym Google Analytics), a także tworzenia nowych kanałów dotarcia do Klienta. Prowadził liczne szkolenia z zakresu marketingu internetowego m.in. dla mBanku oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest twórcą filmów na Youtubie z cyklu #PoradnikMarketingowy.

 

Zgłoszenie na szkolenie i uczestnictwo w nim:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu proszę wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, nazwa firmy, adres email) na adres m.haremza@wctt.pl.

Z danej firmy w szkoleniu może wziąć udział kilka osób, mogą do tego celu wykorzystać ten sam komputer, ale bardzo proszę, aby podać imiona i nazwiska tych osób w celu raportowania przez WCTT przeprowadzenia szkolenia.

 

Dla osób, które się zgłoszą, zostanie przygotowany zdalny dostęp do uczestnictwa w szkoleniu, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podanego przez Państwa emaila dzień przed szkoleniem.

 

Termin zgłaszania się mija w dniu 18.05 (poniedziałek) o godz. 12.00.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Więcej informacji:

Marcin Haremza

tel. 71 320 41 94, marcin.haremza@pwr.edu.pl