Szkolenie pt. „Uwzględnianie wymiaru płci w realizacji badań naukowych w projektach programu Horyzont Europa – podejście praktyczne”.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii wraz z Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Polska Południowo – Zachodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Uwzględnianie wymiaru płci w realizacji badań naukowych w projektach programu Horyzont Europa – podejście praktyczne”. Wydarzenie będzie miało charakter stacjonarny i odbędzie się 16 listopada 2023r. w godz. 9:00 – 15:00 we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.

Podczas szkolenia uczestnicy będą nie tylko rozwijać swoje umiejętności, ale także zdobywać głębszą wiedzę na temat zasad równości płci w programie Horyzont Europa. Dzięki eksperckim prelekcjom i interaktywnym sesjom, uczestnicy będą mieć okazję zgłębić tę istotną tematykę, co pozwoli im aktywnie uczestniczyć w tworzeniu przyszłości, gdzie równość płci stanowi fundament dla innowacyjności i postępu naukowego.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie: wctt.pwr.edu.pl/wydarzenie/uwzglednianie-wymiaru-plci-w-realizacji-badan-naukowych-w-projektach-programu-horyzont-europa-podejscie-praktyczne/

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.