Szkolenie online pt. „Proces oceny wniosków w programie Horyzont Europa okiem ekspertów”.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii we Wrocławiu zaprasza pracowników naukowych, przedsiębiorców oraz specjalistów w różnych dziedzinach, którzy chcieliby dołączyć do grona ekspertów Komisji Europejskiej.

Spotkanie realizowane jest przez Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Zachodnia w formule on-line, które odbędzie się 23 listopada 2023 (czwartek) w godzinach 10:00-11:30, poprowadzą Katarzyna Czepil z Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo – Zachodnia oraz dr Monika Ryndzionek z Krajowego Punktu Kontaktowego NCBiR. Gościnnie jako prelegent – ekspert oceniający wnioski, prof. dr hab. Aldona Wiktorska-Święcka z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie: https://wctt.pwr.edu.pl/wydarzenie/szkolenie-online-pt-proces-oceny-wnioskow-w-programie-horyzont-europa-okiem-ekspertow/

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.