Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Szkolenie on-line: Cyfryzacja w praktyce
a

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej na prośbę partnera z Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie serdecznie zaprasza przedsiębiorców i pracowników firm do udziału w szkoleniu on-line, które będzie wprowadzeniem w temat cyfryzacji. Szkolenie odbędzie się w dniu 1 grudnia 2020 r. o godz. 10:00.

 

Pojęcie cyfryzacji jest w obecnych czasach powszechnie znane. Nie jest ona bowiem już tylko kluczowym narzędziem służącym do zwiększania efektywności rynkowej, ale często warunkiem dalszego funkcjonowania firmy. Zwłaszcza w dobie pandemii, gdy większość firm jest zmuszona przenieść swoją działalność do sieci lub pracować w trybie zdalnym.

Podczas naszego szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym właściwie jest cyfryzacja, jak do niej podejść, od czego zacząć a także jak zwiększyć efektywność poprzez cyfryzację.

Wydarzenie skierowane jest do pracowników wszystkich branż ponieważ na pewnym etapie wszystkie firmy działają w warunkach wymagających zaangażowania cyfrowego.

 

Termin: 1 grudnia 2020 r. o godz. 10:00

Organizator: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Enterprise Europe Network

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Prowadzący szkolenie:

Szkolenie poprowadzi Przemysław Krzywania, ekspert w dziedzinie cyfryzacji, Przemysłu 4.0., IoT,

Zapraszamy do rejestracji!

Więcej informacji udziela konsultant sieci Enterprise Europe Network przy RCIiTT,
Krystyna Flak, e-mail: Krystyna.Flak@zut.edu.pl, tel.600 437 836