Webinarium: GreenEvo – transfer technologii S2B i B2B

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu on-line „GreenEvo – transfer technologii S2B i B2B”, które odbędzie się w dniu 25 listopada 2020 r. o godz. 11:00.

Celem spotkania jest zaprezentowanie Laureatom projektu możliwości i szans wynikających ze współpracy przedsiębiorców ze światem nauki, a także ze współpracy z partnerami biznesowymi.

Termin: 25 listopada 2020 r. o godz. 11:00 – 13.00

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Prowadzący szkolenie:
Prelegentami tego spotkania będą przedstawiciele Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej oraz wrocławskiego oddziału sieci Europe Enterprise Network, wspierającej internacjonalizację MŚP.

Plan spotkania >>>

Zgłoszenie na spotkanie:
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres email greenevo@klimat.gov.pl do 23 listopada, wpisując w temacie: „webinar 25.11.2020 r.”, a w treści adresy email osób zainteresowanych udziałem w spotkaniu. Do wszystkich zgłoszonych osób przekażemy zaproszenie wraz z linkiem do spotkania.

Więcej informacji na stronie