26.10 Wtorek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych Unii Europejskiej zaprasza na webinarium pt. „Planowanie strategii komunikacji i upowszechniania wyników badań na etapie pisania wniosków projektowych składanych do Programu Horyzont Europa”, które odbędzie się 26 października 2021 r. w godzinach 10.00 – 13.00 na platformie Clickmeeting.

Podczas webinarium dowiedzą się Państwo o współczesnych trendach w komunikacji i planowaniu promocji oraz o narzędziach działań komunikacyjnych, czyli o tym jak opracować plan upowszechniania wyników badań do uwzględnienia we wniosku projektowym do Programu Horyzont Europa.

Termin: 26 października 2021 r.

Czas trwania szkolenia: 10:00 – 13:00

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Regionalny Punkt Kontaktowy

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Aby wziąć udział w wydarzeniu, proszę kliknąć w link.

Program webinarium:

1. 10:00 – 10:15: rejestracja uczestników oraz kilka słów o wsparciu dla wnioskodawców oferowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy – Aneta Krzymowska, RPK Wrocław
  2. 10:15 – 12:30: o przygotowaniu planu strategii komunikacji i upowszechniania rezultatów uzyskanych w wyniku realizacji projektów – Adam Sanocki, ekspert z dziedziny PR i marketingu
  3. 12:30 – 13:00: sesja pytań i odpowiedzi

Adam Sanocki doradza jak poprawić kluczowe wskaźniki związane ze sprzedażą i wizerunkiem. Buduje skuteczne strategie komunikacyjne wspierające sprzedaż, łącząc komplementarną wiedzę z zakresu zarządzania, HR, marketingu, PR czy IT z praktyką prowadzenia projektów strategicznych. W swoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym posiada zrealizowany z sukcesem szereg projektów i szkoleń w oparciu o swoje doświadczenia komunikacyjne, marketingowe i sprzedażowe. Zawodowo został ukształtowany w firmie consultingowej specjalizującej się w projektach strategicznych i kryzysowych. Sprawnie porusza się między światem biznesu, instytucjami rządowymi i organizacjami pozarządowymi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naukowców zaangażowanych w tworzenie wniosków projektowych oraz zespoły administracyjne wspierające powstawanie wniosków na uczelniach i w instytutach badawczych w regionie Dolnego Śląska.

Więcej informacji:

Aneta Krzymowska