12.05 Czwartek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr zaprasza na szkolenie online: ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część merytoryczna, które odbędzie się 12 maja 2022, w godzinach 10.00-12.30.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które planują złożyć wniosek aplikacyjny do konkursu w ramach programu Horyzont Europa. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jakie są możliwości udziału w programie Horyzont Europa oraz jak prawidłowo wypełnić część merytoryczną wniosku (Technical description – Part B) dla projektów badawczo-innowacyjnych, innowacyjnych oraz wspierających. Podczas szkolenia omówione zostaną najczęściej popełniane błędy oraz na co szczególnie zwrócić uwagę pisząc wniosek projektowy.

Termin: 12 maja 2022

Czas trwania szkolenia: 10:00-12:30

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr, Horyzontalny Punkt Kontaktowy

Miejsce: on-line

Zgłoszenie na szkolenie: Link do rejestracji: https://wctt.clickmeeting.com/abc-wniosku-projektowego/register

Liczba miejsc ograniczona, o wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, bo finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach działalności Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo-Zachodnia.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Banyś, specjalista ds. programów ramowych

tel. 71 320 2189; e-mail: katarzyna.banys@pwr.edu.pl

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu!