Komercjalizacja wyników badań naukowych w WCTT

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii w ramach projektu Komercjalizacja wyników badań naukowych informuje o prowadzonym obecnie projekcie pt. „Wykorzystanie odpadowej mączki granitowej do produkcji wybranych wyrobów budowlanych” realizowanym na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego PWr.

Politechnika Wrocławska prowadzi z powodzeniem prace B+R w zakresie Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Projekt pt. „Wykorzystanie odpadowej mączki granitowej do produkcji wybranych wyrobów budowlanych” realizowany jest na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego PWr, przy wsparciu z programu NCBR – Lider.

Więcej można przeczytać pod linkiem https://rdimpact.pl/excellence-in-cementitious-and-epoxy-composites/ lub w wydaniu 12/2021 Forbes.

Zapraszamy do współpracy w zakresie wsparcia komercjalizacji wyników badań naukowych.

Kontakt:

dr Tomasz Marciniszyn, tel. 71 320 41 95, e-mail: tomasz.marciniszyn@pwr.edu.pl