Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Szkolenie on-line: „Jak przygotować się do transformacji cyfrowej?”
transformacja cyfrowa

transformacja cyfrowaNa prośbę naszego partnera Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii informujemy o możliwości uczestnictwa w szkoleniu on-line, które będzie wprowadzeniem w temat transformacji cyfrowej. Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców i pracowników firm. Szkolenie odbędzie się w dniu 8 grudnia 2021 r. o godz. 10:00. Pierwszeństwo w rejestracji będą miały firmy z województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego. 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników przedsiębiorców na szkolenie z przygotowania się do transformacji cyfrowej. 

Termin: 8 grudnia 2021 roku

Czas trwania szkolenia: od 10:00

Organizator: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Miejsce: (Szkolenie online)

Zgłoszenie na szkolenie: Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Transformacja cyfrowa to pojęcie zyskujące na popularności, której dynamiczny wzrost obserwujemy od momentu wybuchu pandemii COVID-19. Rozwój koncepcji Przemysłu 4.0. dodatkowo zwiększył zainteresowanie tym zjawiskiem.

Wielu przedsiębiorców błędnie postrzega transformację cyfrową jako szybkie wdrożenie innowacyjnej technologii, z której będą mogli natychmiast korzystać czerpiąc wyłącznie profity. Część z nich wprost twierdzi, że wystarczy uruchomienie strony w mediach społecznościowych, aby stwierdzić że proces cyfryzacji dobiegł końca, lub też, posiadając technologię, starają się dopasować do niej funkcjonowanie przedsiębiorstwa, najlepiej “na wczoraj”. Tymczasem transformacja cyfrowa to proces który rozpoczyna się na długo przed wdrożeniem konkretnych rozwiązań. Aby był efektywny, musi zostać gruntownie przemyślany i przygotowany.

Stąd pomysł na szkolenie, którego celem jest przybliżenie uczestnikom tematu transformacji cyfrowej i pokazanie jak podejść do niego w sposób praktyczny. Chcielibyśmy przedstawić Państwu konkretne zasady, metody i narzędzia, które bardzo skutecznie wspomagają przedsiębiorców na różnych etapach tego procesu. Część z nich może być Państwu znana z zastosowań w innych obszarach, część została stworzona na potrzeby cyfryzacji.

Wydarzenie poprowadzi p. Krystyna Flak, konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu cyfryzacji w ośrodku Enterprise Europe Network.

 

Zapraszamy do zapoznaniem się wydarzeniem na stronie:

FB: https://www.facebook.com/events/289186476427273/?ref=newsfeed

LI: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6868808821712793600

 

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.