e-Szkolenie: Granty indywidualne – MSCA PF
laboratory 385349 1920 e1616504388332

mc2 01 scaled

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii w ramach projektu Punkt Kontaktowy Programów Ramowych Unii Europejskiej oraz Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu zapraszają do wzięcia udziału w webinarium „Jak aplikować i realizować indywidualne granty MSCA PF”, które odbędzie się 14 kwietnia 2021 r. w godzinach 10.00 – 12.30

Granty MSCA czyli takie, którym patronuje nasza wybitna noblistka Maria Skłodowska- Curie od lat cieszą się popularnością wśród naukowców z całego świata z uwagi na swój badawczo – szkoleniowy charakter oraz finansowanie wyjazdów do najlepszych europejskich uczelni i ośrodków badawczych.

Podczas webinarium skupimy się na jednym typie grantów MSCA – grantach indywidualnych. W roku 2021 granty te otrzymały nową nazwę – MSCA PF – czyli Postdoctoral Fellowships, gdyż wymogiem ubiegania się o nie jest posiadanie doktoratu. Co zrobić żeby dobrze przygotować wniosek, jak wywiązać się z roli opiekuna projektu i dlaczego w ogóle warto się o te granty ubiegać?  O tym właśnie opowiedzą nasze prelegentki – Pani dr inż. Joanna Bauer z Politechniki Wrocławskiej oraz Pani Elżbieta Olejnik, Dyrektor Centrum Zarządzania Projektami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Więcej informacji na stronie