e-Szkolenie: „Doskonalenie systemów zarządzania jakością żywności w świetle wymagań prawnych obowiązujących w Unii Europejskiej i w Polsce, w tym w międzynarodowych sieciach handlowych”

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line pt. „Doskonalenie systemów zarządzania jakością żywności w świetle wymagań prawnych obowiązujących w Unii Europejskiej i w Polsce, w tym w międzynarodowych sieciach handlowych”.

Zakres szkolenia:

Przegląd zasad systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności w branży spożywczej, ze szczególnym uwzględnieniem norm BRC Food ,IFS Food, ISO 22000, zasady certyfikacji w branży spożywczej z uwzględnieniem aktualnych zmian w zakresie norm dla branży spożywczej.

Szkolenie adresowane jest do m.in. Pełnomocników ds. Jakości, Audytorów wewnętrznych, osób odpowiedzialnych za produkcję, jakość, marketing oraz sprzedaż w branżach produktów spożywczych, suplementów diety, pasz i karm dla zwierząt.

Więcej informacji na stronie