09.04 Piątek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line pt. „Doskonalenie systemów zarządzania jakością żywności w świetle wymagań prawnych obowiązujących w Unii Europejskiej i w Polsce, w tym w międzynarodowych sieciach handlowych”.

Zakres szkolenia:

Przegląd zasad systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności w branży spożywczej, ze szczególnym uwzględnieniem norm BRC Food ,IFS Food, ISO 22000, zasady certyfikacji w branży spożywczej z uwzględnieniem aktualnych zmian w zakresie norm dla branży spożywczej.

Szkolenie adresowane jest do m.in. Pełnomocników ds. Jakości, Audytorów wewnętrznych, osób odpowiedzialnych za produkcję, jakość, marketing oraz sprzedaż w branżach produktów spożywczych, suplementów diety, pasz i karm dla zwierząt.

Termin: 09.04.2021 (piątek)

Czas trwania szkolenia: 9.30 – 12.45.

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Enterprise Europe Network

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Ekspert prowadzący szkolenie:

lek. wet. Monika Klimczak – ekspert w obszarze systemów zarządzania jakością w branży spożywczej: ISO 9001, ISO 22 000, GMP, GHP, HACCP, QS ,BRC Food, BRC Storage & Distribution, IFS Food, IFS Logistic, HALAL, FSMA).

Program szkolenia:

Część pierwsza
  • Bezpieczeństwo żywności w świetle norm prawnych.
  • Zagrożenia bezpieczeństwa żywności-analiza zagrożeń jako wstęp do wprowadzania systemów zarządzania jakością żywności.
  • Przypomnienie zasad wdrażania i utrzymania systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.

1,5 godz

Część druga
  • Systemy wewnętrzne kontroli zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.
  • Systemy zewnętrzne nadzoru nad bezpieczeństwem żywności.
  • Zasady certyfikacji w branży spożywczej z uwzględnieniem aktualnych zmian w zakresie norm w branży spożywczej.

1,5 godz

Zgłoszenie na szkolenie:

Zgłoszenie emailem proszę wysyłać bezpośrednio do organizatora szkolenia na adres email: marcin.haremza@pwr.edu.pl

W zgłoszeniu proszę podać:

1. Imię i nazwisko osoby/osób biorących udział w szkoleniu;
  2. Nazwę i adres firmy oraz stronę www;
  3. Email do osoby/osób biorących udział w szkoleniu. Na podany email zostanie wysłany link do uczestnictwa, także proszę, aby był to email bezpośrednio do uczestnika a nie np. do biura firmy.

Informacje dodatkowe:

• liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń;
  • w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z danej firmy, która ma swoją siedzibę lub oddział na Dolnym Śląsku;
  • zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7.04.2021 (środa). Osoby zarejestrowane na szkolenie otrzymają emailem potwierdzenie o zarejestrowaniu na szkolenie oraz link do uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: