Do pobrania nowa broszura informacyjna Horyzontalnego Punktu Kontaktowego

Zachęcamy do pobierania nowej broszury informacyjnej dot. działań Horyzontalnego Punktu Kontaktowego.

Broszura HPK skierowana jest głównie do pracowników naukowych, doktorantów oraz personelu obsługującego projekty badawcze w szkołach wyższych i innych jednostkach naukowych. Zachęcamy do jej pobierania.

Jednocześnie przypominamy, że od 1 stycznia 2022 roku w ramach Horyzontalnego Punktu Kontaktowego (HPK) w regionie Polska Południowo-Zachodnia udzielamy konsultacji oraz świadczymy usługi wspierające. Mają one na celu zwiększenie udziału naukowców i badaczy z województwa dolnośląskiego w konkursach oraz grantach finansowanych z programu Horyzont Europa.

W celu zapoznania się z ofertą HPK zapraszamy do oglądania, subskrybowania i polecania kanału YouTube HPK.

Za pośrednictwem kanału udostępniane są również szkolenia i webinary wyjaśniające zawiłe kwestie związane z programem HE.

Serdecznie zapraszamy do oglądania, subskrybowania i polecania!

youtube logo ramka 01 01 01 1