Do pobrania nowa broszura informacyjna Horyzontalnego Punktu Kontaktowego
miniatura 1

Zachęcamy do pobierania nowej broszury informacyjnej dot. działań Horyzontalnego Punktu Kontaktowego.

Broszura HPK skierowana jest głównie do pracowników naukowych, doktorantów oraz personelu obsługującego projekty badawcze w szkołach wyższych i innych jednostkach naukowych. Zachęcamy do jej pobierania.

Jednocześnie przypominamy, że od 1 stycznia 2022 roku w ramach Horyzontalnego Punktu Kontaktowego (HPK) w regionie Polska Południowo-Zachodnia udzielamy konsultacji oraz świadczymy usługi wspierające. Mają one na celu zwiększenie udziału naukowców i badaczy z województwa dolnośląskiego w konkursach oraz grantach finansowanych z programu Horyzont Europa.

W celu zapoznania się z ofertą HPK zapraszamy do oglądania, subskrybowania i polecania kanału YouTube HPK.

Za pośrednictwem kanału udostępniane są również szkolenia i webinary wyjaśniające zawiłe kwestie związane z programem HE.

Serdecznie zapraszamy do oglądania, subskrybowania i polecania!

youtube logo ramka 01 01 01 1