Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Zapraszamy na na Targi Lipskie Intec/Z/GrindTec!.
grafika INTEC Z GRINDTEC

banner INTEC 2

 

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej przy współpracy z Saksońską Agencją Wspierania Gospodarki i Targami Lipskimi Polska Sp. z o.o. zapraszają do udziału w międzynarodowym Trio targowym intec/Z/GrindTec: intec – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Z- Zuliefermesse – Międzynarodowe Targi Poddostawców, GrindTech –  Międzynarodowe Targi Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi.

W dniach od 7 do 10 marca 2023 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów: intec –Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji oraz Zuliefermesse – Międzynarodowych Targów Poddostawców. W bieżącej edycji po raz pierwszy dołączą do nich targi GrindTech – Międzynarodowe Targi Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi tworząc bogate w ofertę wystawienniczą trio targowe intec/Z/GrindTec.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w międzynarodowym Trio targowym zapraszamy do rejestracji przez stronę: https://wctt.pwr.edu.pl/wydarzenie/targi-lipskie-intec-z-grindtec/

To tutaj, również, znajdziecie Państwo wszystkie informacje dotyczące organizowanych Targów oraz agendę wydarzenia.

Zapraszamy do uczestnictwa!.

 

logo zbiorcze INTEC scaled