Zakończyło się 52 Światowe Sympozjum Olejków Eterycznych

W dniach 4 – 7 września 2022 we Wrocławiu odbyło się 52 Światowe Sympozjum Olejków Eterycznych oraz wrocławska wystawa AromaArt – mająca na celu pokazanie, jak wykwintnie sztuka może połączyć zmysł wzroku i zapachu.

Koordynator Enterprise Europe Network Polska Zachodnia wspólnie z przedstawicielami Politechniki Wrocławskiej, Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu miała przyjemność otworzyć wystawę AromaArt w dniu 4 września oraz Sympozjum olejków eterycznych w dniu 5 września.

W ramach sympozjum 5 września 2022 odbyły się międzynarodowe spotkania B2B dla firm przede wszystkim z branży chemicznej i kosmetycznej w formie stacjonarnej i online. Przedstawiciele Enterprise Europe Network z Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii PWr byli aktywnie zaangażowani w organizację całego sympozjum, wystawy AromaArt, a przede wszystkim spotkań B2B, podczas których firmy odbyły ponad 50 spotkań.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym instytucjom za pomoc i uczestnikom spotkań za tak liczne przybycie.

Do zobaczenia w następnej edycji!