12.10 Wtorek

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii w ramach projektu Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych Unii Europejskiej zaprasza na webinarium pt. „Audyt projektu finansowanego z Programu Horyzont 2020”, które odbędzie się 12 października 2021 r. w godzinach 10.00 – 12.00 na platformie Clickmeeting.

Podczas webinarium dowiedzą się Państwo o wymaganiach Komisji Europejskiej w zakresie obligatoryjnego audytu, o tym jakie dokumenty należy przygotować i w jaki sposób oraz jakich błędów unikać na etapie realizacji projektu, żeby audyt nie był stresujący. O tym wszystkim, a także o samym procesie z punktu widzenia audytora opowie Państwu dr Ernest Podgórski, biegły rewident z wieloletnim doświadczeniem audytorskim zdobytym w przedsiębiorstwach polskich oraz zagranicznych.

Termin: 12 października 2021 r.

Czas trwania szkolenia: 10:00 – 12:00

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Regionalny Punkt Kontaktowy

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Zgłoszenie na szkolenie: Aby wziąć udział w wydarzeniu, proszę kliknąć w link

Program webinarium:

1. 10:00 – 10:15: rejestracja uczestników oraz kilka słów o wsparciu dla wnioskodawców oferowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy – Aneta Krzymowska, RPK Wrocław
  2. 10:15 – 11:30: o audycie projektu w Programie Horyzont 2020 – dr Ernest Podgórski, Biegły Rewident
  3. 11:30 – 12:00: sesja pytań i odpowiedzi

Dr Ernest Podgórski nie tylko posiada doświadczenie dydaktyczne, ale również praktyczne potwierdzone przeprowadzonymi do tej pory ponad setkami audytów projektów finansowanych ze środków 6. i 7. Programu Ramowego Badań i Rozwoju oraz Programu Horyzont 2020. W ciągu ostatnich 2 lat przeprowadził szereg szkoleń dotyczących aspektów finansowych projektów finansowanych z programu H2020. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. W 2007 roku uzyskał tytuł dr nauk o zarządzaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie audytorskie zdobyte w przedsiębiorstwach polskich oraz zagranicznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które zajmują się realizacją i rozliczeniem projektów finansowanych z programu Horyzont 2020 – pracowników naukowych, osoby z zespołów rozliczeń finansowych, a także pracowników sektora prywatnego, zaangażowanych w realizację projektów.

Więcej informacji:

Aneta Krzymowska