21.05 Czwartek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. „Zostań ekspertem oceniającym w programach międzynarodowych”, które odbędzie się 21 maja 2020r.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zamierzających zostać ekspertami oceniającymi wnioski projektowe w programie Horyzont 2020, Horyzont Europa. Zachęcamy do udziału osoby mające wysoki poziom wiedzy specjalistycznej i doświadczenie oraz dobrze posługujące się językiem angielskim. Potrzebni są naukowcy, przedsiębiorcy, specjaliści od innowacji.

Ze szkolenia mogą skorzystać również osoby piszące wnioski w ramach programu H2020, ponieważ podczas szkolenia poruszane będą kwestie, na co eksperci zwracają uwagę przy ocenie wniosków.

Termin: 21 maja 2020 r. w godz. 9.00 – ok. 12.30

Organizator: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Regionalny Punkt Kontaktowy

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Prowadzący szkolenie:

• Elżbieta Olejnik, Regionalny Punkt Kontaktowy, Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii
  • dr inż. Maciej Nikodem, Politechnika Wrocławska Wydział Elektroniki, Katedra Informatyki Technicznej

Program:

• 9.00 – 10.00  Jak zostać ekspertem w programie Horyzont 2020?
  • 10.00 – 10.10  Przerwa
  • 10.10 – 11.40  Doświadczenia z ewaluacji wniosków w Horyzoncie 2020, na co zwracają uwagę eksperci oceniający wnioski, aspekty oceny zdalnej i pracy w zespołach eksperckich w Brukseli, zalety bycia ekspertem.
  • 11.40-12.30  Konsultacje w formie pytań i odpowiedzi

Zgłoszenie na szkolenie: jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu prosimy formularz dostępny po kliknięciu na poniższy klawisz.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Tematem szkolenia oraz ewentualnym brakiem możliwości zalogowania się bezpośrednio do systemu ClickMeeting, zapraszamy na retransmisję na kanale Youtube pod adresem youtu.be/oVRzP7IOmg0

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podanego przez Państwa e-maila.

Serdecznie zapraszamy!

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

rpk(@)pwr.edu.pl, tel. 71 320 41 96, 71 320 21 89.

Szkolenie finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego