Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Webinarium on-line nt. „Potrzeb i możliwości w zakresie zielonych technologii w Indiach”. Rejestracja otwarta!
miniatura

webinar Indie long

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii w imieniu Global Business Inroads (GBI) jako „EEN India – GBI” wraz z Grupą sektorową – Energia Odnawialna, Grupą tematyczną – Internacjonalizacja, Grupą tematyczną Zrównoważony Rozwój i partnerami EEN – Unioncamere Piemonte, Veneto Innovazione i Bayern Innovativ, zapraszają na webinarium dotyczące POTRZEB I MOŻLIWOŚCI W ZAKRESIE ZIELONYCH TECHNOLOGII W INDIACH. Spotkanie ukierunkowanie będzie na energię odnawialną i efektywność energetyczną. Zapraszamy już 5 października 2023 r. na platformę ZOOM.

 

Global Business Inroads (GBI) jako „EEN India – GBI” będący ośrodkiem współpracy biznesowej Enterprise Europe Network (EEN) w Indiach, rozpoczęło kampanię „Tech for greening industry” po tym, jak w ciągu ostatniej dekady wsparło ponad 100 firm zajmujących się zielonymi technologiami z całego świata. Celem kampanii jest zapewnienie indyjskiemu przemysłowi konkretnych usług związanych z zielonymi technologiami, tworzenie nowych partnerstw technologicznych oraz opracowywanie lokalnych modeli biznesowych i finansowych do wdrożenia w Indiach. Kampania ta będzie również regularnie prezentować zielone technologie za pomocą Global Technology Interface® (GTI®), mediów społecznościowych oraz serii wydarzeń/webinarów w celu zwiększenia świadomości i wiedzy na temat innowacyjnych europejskich rozwiązań z zakresu zielonych technologii.


Data: 5 października 2023
Rejestracja: Platforma ZOOM
Pełny opis oraz agenda wydarzenia dostępne są w zakładce: Briefing Note Agenda – Green technologies for the Indian market – GBI – EEN-India 2023.


 • Czym jest GBI?

By wyjść na przeciw „E” ESG (Environmental, Social and Governance criteria), indyjskie firmy chętnie wdrażają rozwiązania przyjazne dla środowiska. Głównym ich celem jest osiągnięcie zeroemisyjności oraz uczynienie ich firm bardziej ekologicznymi i wydajnymi. Tym samym, GBI, który aktywnie świadczy usługi dla indyjskich przedsiębiorstw, zarówno w drodze do przyjęcia zrównoważonych rozwiązań, jak i poszukiwania nowych partnerstw technologicznych pozwalających na usprawnienia ich działalności, dąży do utworzenia połączenia między międzynarodowymi dostawcami zielonych technologii a rynkiem indyjskim.

 • Usługi EEN India – GBI:
  • Usługi doradcze w zakresie wzrostu i ekspansji na rynki międzynarodowe.
  • Wsparcie korporacji, MŚP, startupów i organizacji badawczo-rozwojowych w znajdowaniu partnerów do współpracy technologicznej, biznesowej i badawczej z międzynarodowymi odpowiednikami.
  • Identyfikacja partnerów biznesowych lub akademickich do produkcji, dystrybucji, wspólnego rozwoju i dostarczania produktów, pomysłów i usług.
  • Zapewnienie wglądu w rynek w celu absorpcji technologii i wsparcia w zakresie raportów z oceny rentowności.
 • W czym webinarium może pomóc?

Indyjskie firmy mogą dołączyć, które dołączą do webinarium, podzielą się swoimi potrzebami w zakresie zielonych technologii oraz tym, jak wyobrażają sobie partnerstwo z europejskimi firmami w celu rozwoju i stworzenia sytuacji finansowej korzystnej dla obu stron.

Europejskie firmy i organizacje chcące wziąć udział w webinarium, będą miały okazję dowiedzieć się o zapotrzebowaniu na zielone technologie i nawiązać kontakt z indyjskimi firmami w celu wdrożenia swoich produktów i rozwiązań na rynku indyjskim.

 • Jakie są korzyści udziału w webinarium?

Jako Sieć Enterprise Europe Network (EEN), która pomaga firmom MŚP wprowadzać innowacje i rozwijać się na skalę międzynarodową, ułatwimy nawiązywanie kontaktów pomiędzy europejskimi firmami specjalizującymi się w zielonych technologiach a indyjskimi przedsiębiorstwami, które wyraziły zainteresowanie tymi technologiami.

  • Matchmaking/spotkania B2B będą możliwe z wykorzystaniem platformy on-line.
  • Partnerstwa UE-Indie mogą być również wspierane w celu zbadania opłacalnych modeli finansowania i biznesowych implementacji.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!