Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
To już 15 lat Sieci Enterprise Europe Network w Polsce! Wsparcie i pomoc MŚP w ich rozwoju na rynkach zagranicznych.
Enterprise Europe Network infografika

 

Enterprise Europe Network infografika

 

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii już od wielu lat aktywnie wspiera rozwój polskich przedsiębiorców z sektora MŚP na arenie międzynarodowej. Jako dumny członek największej na świecie Sieci Enterprise Europe Network, powołanej przez Komisję Europejską, pragniemy serdecznie gratulować 15 lat istnienia. Z okazji nadejścia Nowego Roku 2024 kierujemy nasz wzrok w przyszłość, która pełna jest nowych możliwości i wyzwań! 

 

W poprzednim roku minęło 15 lat od powstania Sieci Enterprise Europe Network! Podczas tego okresu zapewnialiśmy wsparcie oraz pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w ich rozwoju na międzynarodowych rynkach. 

Serdecznie zachęcamy do lektury artykułu oraz obejrzenia filmu dostępnego pod linkiem: https://westpoland.pl/enterprise-europe-network-juz-15-lat-wspiera-firmy-w-rozwoju-na-rynkach-zagranicznych/

W związku z tym, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom, ekspertom oraz przedsiębiorcom, którzy w ciągu tych lat wspierali naszą działalność, przyczyniając się do rozwoju innowacyjności, współpracy międzynarodowej i transferu technologii.

Co przyniosą kolejne lata? Jesteśmy gotowi do kontynuacji naszej misji, rozwijania innowacyjnych projektów, wspierania przedsiębiorstw w zdobywaniu nowych rynków oraz umacniania pozycji polskich firm na globalnej arenie.

Zapraszamy do współpracy!