Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
EIC ogłasza nabór do programu: Women Leadership Programme (4. edycja). Wzmacnianie pozycji przywództwa kobiet.
EIC WLP 750

 

 

EIC WLP 750

 

W celu wspierania udziału kobiet w dziedzinie innowacji i technologii, Europejska Rada Innowacji (EIC) ogłasza inaugurację 4. edycji programu EIC Women Leadership Programme (EIC WLP). Termin składania zgłoszeń do programu upływa 21 stycznia 2021 r.

Europejska Rada Innowacji (EIC), we współpracy z Europejskim Instytutem Innowacji i Technologii (EIT), ogłasza start czwartej edycji programu EIC Women Leadership Programme (EIC WLP). Korzystając z doświadczeń poprzednich edycji, bieżąca kohorta, trwająca od marca do maja 2024 roku, została stworzona z myślą o dostarczeniu liderkom z EIC i EIT niezbędnych narzędzi i wsparcia do rozwijania ich umiejętności przywódczych i przedsiębiorczych.

EIC WLP stanowi wsparcie, inspirację i umacnianie innowatorek. W ramach tej kohorty wybrane liderki otrzymają kompleksowy zestaw szkoleń, udział w wydarzeniach networkingowych, a także wsparcie w postaci coachingu biznesowego oraz możliwości korzystania z mentorów w obszarze rozwoju kariery i biznesu.

Jeśli pragniesz podnieść swoje umiejętności przywódcze i przedsiębiorcze, złożenie wniosku do 21 stycznia 2024 r. jest niezbędne!

Nie przegap tej szansy na rozwój i zapisz się już teraz!