Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Szkolenie on-line: ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część administracyjna
ABC wniosku HE 01 scaled

ABC wniosku HE 01Wrocławskie Centrum Transferu Technologii ma przyjemność zaprosić na szkolenie on-line pt. ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część administracyjna

Zapraszamy na szkolenie online pt. ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część administracyjna, które odbędzie się 10 maja 2022, w godzinach 10.00-12.30.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które planują złożyć wniosek aplikacyjny do programu Horyzont Europa. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jakie są możliwości udziału w programie Horyzont Europa oraz jak prawidłowo wypełnić część administracyjną wniosku (Application form – Part A).

UWAGA: Szkolenie dotyczące wypełnienia merytorycznej części wniosku (Technical description – Part B) odbędzie się 12 maja 2022 r, aby wziąć w nim udział wymagana jest osobna rejestracja.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Banyś, specjalista ds. programów ramowych

 

Termin: 10 maja 2022 roku

Czas trwania szkolenia: 10:00 – 12:30

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Horyzontalny Punkt Kontaktowy (HPK) Polska Południowo-Zachodnia

Miejsce: (Szkolenie online)

Zgłoszenie na szkolenie: Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Liczba miejsc ograniczona, o wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, bo finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach działalności Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo-Zachodnia.


3xHPK 01