Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Roczny staż badawczy – aplikuj do programu BioLAB 2022-23!
obrazek Mesa de trabajo 1 Mesa de trabajo 1 scaled

obrazek Mesa de trabajo 1 Mesa de trabajo 1Na prośbę Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta informujemy Państwa o możliwości ubiegania się o roczne stypendium badawcze z Programu BioLAB 2022-23.

 

Program BioLAB umożliwia odbycie rocznego stażu badawczego w laboratorium znajdującym się w jednej z czterech instytucji w USA studentom i studentkom studiów magisterskich oraz doktoranckich nauk biologiczno-chemicznych i medycznych:
• University of Virginia, Charlottesville
• University of Chicago, Chicago
• University of Texas: Southwestern Medical Center, Dallas
• Oklahoma Medical Research Foundation, Oklahoma City
Podczas stażu studenci i studentki prowadzą samodzielne badania w nowoczesnych laboratoriach, których wyniki często są publikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. Oprócz tego biorą aktywny udział w życiu amerykańskiej uczelni, uczestniczą w seminariach, wykładach gościnnych oraz poznają amerykańską kulturę. W niektórych przypadkach mają również możliwość wykorzystania wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Programu BioLAB: WERSJA PL – https://fulbright.edu.pl/biolab/, WERSJA EN – https://en.fulbright.edu.pl/biolab/.
Do pobrania biolab informacje