26.06 Piątek

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. „Jak zarobić na Facebooku„, które odbędzie się 26 czerwca 2020r.

Zakres warsztatów:

• Jak dotrzeć z reklamą do jej najlepszych klientów
  • Wyszukiwanie grupy odbiorców
  • Jak tworzyć skuteczne kreacje reklamowe
  • Wstawienie reklamy i jej uruchomienie
  • Jak analizować skuteczność działań reklamowych
  • Pixel i remarketing

Termin:26 czerwca  2020, godz. 10.30 – 15:00

Organizator: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Enterprise Europe Network

Miejsce: Szkolenie on-line, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Prowadzący szkolenie:

Dawid Bagiński – Ekspert  ds. marketingu i biznesu. Posiada bogate, 13-letnie doświadczenie w budowaniu biznesów, także tych internetowych. Jest właścicielem sześciu firm działających w dziewięciu branżach. Jedną z nich jest agencja marketingowa SocialElite.pl, w której pomaga ponad 120 firmom podbijać rynek Polski i Europejski. Utworzone reklamy na podstawie jego metody w ciągu ostatnich 2 lat uzyskały ponad 1 000 000 000 wyświetleń.

Program warsztatów znajdą Państwo tutaj.

Zgłoszenie na szkolenie:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu prosimy wypełnić zgłoszenie.

lub

Poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres anna.pytel@pwr.edu.pl

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podany przez Państwa adres mailowy.

Termin zgłaszania się mija w dniu 25.06 o godz. 9.00.

Informacje dodatkowe:

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona. Szkolenie adresowane jest dla firm z Dolnego Śląska, przede wszystkim do małych i średnich firm produkcyjnych (grupa docelowa projektu Enterprise Europe Network).

Serdecznie zapraszamy!

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji:

Anna Pytel