Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Gospodarka o obiegu zamkniętym oraz biogospodarka w programie Horyzont Europa

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium „Gospodarka o obiegu zamkniętym oraz biogospodarka w programie Horyzont Europa” (13.07.2021, godz. 10.00–12.30).

Zmiana klimatu i degradacja środowiska stanowią poważne zagrożenie dla Europy i reszty świata. Aby sprostać tym wyzwaniom powstał znany już Państwu plan działania Europejski Zielony Ład. Ma on pomóc przekształcić UE w nowoczesną, zasobooszczędną i konkurencyjną gospodarkę. Jedynym z fundamentów Europejskiego Zielonego Ładu są gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ) i biogospodarka, czyli nowe, zrównoważone i przyjazne środowisku cykle produkcyjne.

Podczas spotkania, razem z zaproszonymi Prelegentami, zaprezentujemy aktualny stan wiedzy oraz przykłady projektów, które już dziś przyczyniają się do zielonej transformacji w tych sektorach. Przedstawimy również bieżącą ofertę Programu Horyzont Europa i możliwości finansowania innowacyjnych projektów w zakresie gospodarki o biegu zamkniętym oraz biogospodarki w 2021 roku.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich innowatorów – przedstawicieli wyższych uczelni, instytutów badawczych, dużego przemysłu, małych i średnich przedsiębiorstw, miast oraz organizacji pozarządowych. Dlatego będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie niniejszego zaproszenia wśród wszystkich zainteresowanych.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja. Agendę spotkania i formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj: https://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/gospodarka-o-obiegu-zamknietym-oraz-biogospodarka-w-programie-heu